TUFAN AKAN
grand
Manisa
28 February, 2024, Wednesday
 • DOLAR
  31.20
 • EURO
  33.80
 • ALTIN
  2034.6
 • BIST
  9179.48
 • BTC
  56963.378$

Saadet Partisi’nde Aday Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Saadet Partisi’nde Aday Tanıtım Toplantısı Yapıldı
Saadet Partsisi Soma Belediye Başkan Adayı Veysel Karani Yula ilçe binasında Belediye Başkan adayı olarak partililer ile buluştu

Saadet Partsi Soma Belediye Başkan Adayı Veysel Karani Yula ilçe binasında Belediye Başkan adayı olarak partililer ile buluştu. Toplantıya, Gelecek Partisi Soma ilçe Başkanı Ahmet Küsüyen ve Yönetim kurulu, BBP İlçe Başkanı Ahmet Bakır ve Yönetim kurulu, Soma Kütahyalılar Derneği Başkanı Şaban Şengün ve yönetim kurulu ile partililer katıldı. Başkan adayı Yula Katılımcıları selamlayarak adaylık süreci ve çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Saadet Partisi Soma Belediye Başkan Adayı Veysel Karani Yula, “Seçimlerin Soma’mızın ve Somalıların birikmiş, çözüm bekleyen sorunları için çözüm ve önerilerin plan ve projelerin konuşulduğu tartışıldığı bir zeminde geçmesini canı gönülden temenni ediyoruz.

Seçim demek sandık demek, tercih demek, sorumluluk demek. Biz sandığa giderek, Soma Belediyesini 5 yıl yönetecek başkanı ve ekibini seçeceğiz. Kararımız isabetli olursa daha iyi daha güzel hizmetler alacağız. Ailemizle, çocuklarımızla daha huzurlu bir şehirde yaşayacağız.
Seçimler bir akıma da tatlı rekabetin yaşandığı bir ortamda şölen havası içerisinde olsun diye arzu ediyoruz. Gönlümüzden böyle güzellikleri geçiriyoruz.
Seçimler gerçek meselelerimizin konuşulduğu, projelerin tartışıldığı bir zeminde, millet olma bilincini zedeleyecek, ötekini yok sayacak, tavır ve davranışlardan uzak olmalıdır. Seçimler huzuru bozacak, kutuplaşmayı arttıracak, güç gösterisine dönüşmemelidir.
Seçimlerin Soma’mızın ve Somalıların kangren olmuş meseleleri ile ilgili çözüm ve önerilerin plan ve projelerin konuşulduğu tartışıldığı bir zeminde geçmesini canı gönülden temenni ediyoruz.


Ve bunun içinde şunu taahhüt ediyoruz.
Biz ekibimizle seçim kampanyamız sürecince üç husussa özellikle dikkat edeceğiz.
1- Asla yalana-yanlışa itibar etmeyeceğiz.
2- Asla kimseye iftira etmeyeceğiz.
3- Ve asla Kimseye hakaret etmeyeceğiz. İtibar cellatlığı yapmayacağız.
Biz derdimizi ifade edeceğiz, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı ifade edeceğiz. Bizim niyetimiz hiçbir zaman bağcıyı dövmek olmayacaktır. Bu niyette olanlara da asla müsaade etmeyeceğiz.
Bu hususları ifade ederken doğruları söyleme kararlılığımızdan da asla taviz vermeyeceğiz. Ve çalışmalarımız da Erbakan Hocamızın ifadesi ile hep Hayra Motor şerre fren olma gayreti içerisinde olacağız.
Biz, Siyasi görüşü, memleketi, ırkı, rengi ne olursa olsun, bu topraklarda doğmuş, büyümüş herkesi kardeşimiz, hemşerimiz bilecek, tüm farklılıkları, tüm renkleri tarihimizin, medeniyetimizin zenginliği olarak görecek bir anlayışla hareket edeceğiz.
Ve lütfen rica ediyorum sizi korku tüneline sokmaya çalışanlara, kendilerince size ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışanlara pirim vermeyin. Kesinlikle size aklınızı, vicdanınızı bir kenara bırakın deyip, Sizi algı operasyonlarına ve kara propaganda ağına düşmeye çalışanlara itibar etmeyin.
Gelin Soma’mızı yönetmeye talip olan adaylara, Onların kadrolarına, projelerine, bilgi ve birikimlerine, kararlılıklarına, çizgilerine duruşlarına bakalım. Kim daha iyi Soma’ya hizmet eder, kim daha iyi Soma ve Somalıların hakkını korur. Kim daha çok Somalıların yüzünü güldürür buna bakalım.
Yerel seçimler partilerin değil adayların öne çıktığı seçimlerdir. Biz de bu düşünceden hareketle partisi, düşüncesi ne olursa olsun tüm Somalılara ulaşacak onlarla iletişim ve diyalog kuracak onların oylarına talip olacağız.
Yönetimde partizanca davranışların önüne geçecek, bunun içinde diğer siyasi partilere mensup işinin ehli insanlarla çalışacağız bakın buradan ısrarla vurgulamak istiyorum Belediye Başkan Yardımcılarımız ve danışmalarımız arasında farklı siyasi görüşten kişilere de yer verecek onların bilgi ve birikimlerinden tecrübelerinden istifade edecek anlayışı ortaya koyacağız. Yani Soma’yı birlikte yöneteceğiz.”dedi

STK ZİYARETLERİ YAPILDI

Saadet Partisinin çiçeği burnunda Soma Belediye Başkan Adayı Veysel Karani Yula seçim çalışmalarına hemen başladı. Yula partililer ile birlikte Maden İş Sendikası Soma Şubesindeki yöneticiler ile Ziraat Odasına ziyaret gerçekleştirdi.

CÜNEYT HASÇELİK

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!